Тримачі для рушників

Тримачі для рушників

Тримачі для паперових і тканинних рушників

Металевий тримач для рушників потрібен в кожній ванній кімнаті. Вішалки і гачки для білизни, халатів та іншого одягу - не тільки функціональні предмети, вони декоративні і прикрашають ванну. Їх стиль повинен відповідати обробці приміщення. Тримач може бути пластиковий або металевий, виконаний з бронзи або хрому. Щоб не помилитися у виборі, купити в роздріб або оптом оптимальний варіант за розумними цінами, потрібно відповісти на кілька запитань.


Де краще розташувати тримач?

Для невеликих приміщень це важливе питання. За місцем розташування всі власники діляться на види:


  • Настінні. Найпопулярніший тип пристосування. Настінна вішалка для рушників у ванну може бути самої різної форми і закріплена в найбільш зручному місці: біля раковини або душової кабіни.
  • Дверні. Найчастіше в цій якості використовуються гачки в ванну кімнату для рушників на двері. Всілякі одинарні, подвійні, потрійні гачки і планки вдало вирішують проблеми нестачі місця в маленькій ванній.
  • Підлогові. Якщо в приміщенні достатньо місця, то переносна стійка - відмінне рішення для зберігання. В сучасних підлогових власниках є поперечини, полки, кошики, місце для косметики.


Якими бувають рушникотримачі?

Вішалка для рушників у ванну може належати до одного з таких видів:


  • Поворотні. На основу конструкції кріпляться штанги, здатні повертатися в горизонтальній площині. Їх кількість може бути від 1 до 3. Зручність такої вертушки в тому, що рушники можуть не стикатися один з одним. На фото представлений поворотний потрійний рушникотримач.
  • Рушникотримачі у вигляді кільця. Призначені для одного рушники. Така вішалка безпечна, тому що вона не має кутів. Вона хороша для сімей з маленькими дітьми.
  • Штанги. Такий вид дуже популярний завдяки тому, що рушники розміщуються розправленими і швидко сохнуть. Штанга може бути одна або декілька. Розміщення штанг в одній конструкції можливо на різних рівнях. Є моделі, укомплектовані полицею. Часто запитують подвійний рушникотримачі для ванни.

Настінна вішалка для рушників з гачками - дуже практичний аксесуар. Займає зовсім мало місця, може розміщуватися як на стіні, так і на двері. Кількість гачків не обмежена.

Способи кріплення рушникотримача

Прикріплення вішалки до стіни може здійснюватися трьома способами:


  1. Відкритий. На виробі зовні є отвори, крізь які за допомогою саморізів тримач легко кріпиться до стіни або двері.
  2. Закритий. Відрізняється тим, що отвори приховані. Кріплення трохи складніше, але виглядає виріб привабливо. Як монтуються одинарні рушникотримачі для ванної кімнати закритого типу, можна подивитися на відео у Youtube.
  3. Гачки для рушників на липучках (присосках) кріпляться дуже легко, не порушуючи цілісності стіни. Недоліком є ​​мала міцність, більше одного невеликого рушники на такому кріпленні не втримається.


Лідер продажу!
Настінний тримач для паперових рушників ARTEX 27 х 13 х 20 см
Настінний тримач для паперових рушників ARTEX 27 х 13 х 20 см
Дуже багато
164 грн.
Знижка: -25%
Тримач для рушника ARTEX 36 см
Тримач для рушника ARTEX 36 см
Дуже багато
149 грн. 112 грн.
Тримач для рушників Artex GLACIAR 59 cм
Закінчився
765 грн.
Тримач для рушників Artex GLACIAR 72 см
Закінчився
897 грн.
Тримач для рушників Artex GLACIAR кільце 18 х 25 см
Закінчився
546 грн.
Тримач для рушників Artex GLACIAR подвійний
Закінчився
876 грн.
Тримач для рушників, 42 * 7 * 4 см, ТМ Bager
Закінчився
58 грн.
Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)