Туалетні набори та вантузи

Туалетні набори та вантузи

Універсальний туалетний набір від "Мій Дім"

У кожному будинку повинен бути хороший туалетний набір, адже інструменти даної категорії допомагають справлятися з забрудненнями і бактеріями. Йоржик для унітазу є пристосуванням для підтримки гігієни і очищення поверхні. Але щоб все блищало необхідно використовувати гарну щітку, тому сучасний ринок насичений різноманітністю туалетних йоржиків.


Який йоржик для туалету купити

Удосконалюючи винахід, дизайнери створили комплекти для унітазної йоржика і підставки. Застосування настінного виду туалетного щітки не захаращує простір і дозволяє заощадити місце в приміщенні. Підлогові моделі найдоступніші за ціною і вимагають виконання монтажних робіт. Підвісні види мають підвищену ступенем гігієнічності, зручні для обслуговування приладу.Багатофункціональна щітка компактна, облаштована держателем для побутової хімії і туалетного паперу. Це також економить місце в приміщенні.


Опис матеріалу для виробництва туалетних йоржиків

Інноваційні розробки в матеріалознавстві сьогодні дозволяють застосовувати різні види сировини для виробництва йоржиків, до переліку матеріалів входять:


  • пластик;
  • скло;
  • силікон;
  • акрил;
  • кераміка;
  • метал.


Поступово асортимент продукції розширився, сьогодні в торгівлі можна знайти підлоговий металевий йоржик, також туалетну щітку з нержавіючої сталі, бронзи, хрому. Пластикова продукція може бути комбінованою - з металевим стержнем. Скляні елементи частіше використовують для навісних конструкцій, які фіксують держателем для туалетного йоржика.


Силікон застосовують порівняно недавно, його перевагою в тому, що він не вбирає воду. Це властивість не дозволяє розмножуватися бактеріям. Акрил є довговічним матеріалом, але він вимагає дбайливого догляду. Керамічні та металеві вироби відносяться до розряду дорогих, але вони добре вписуються в інтер'єр приміщення. Нові дизайн проекти дозволяють виробляти продукцію пластикових йоржиків для туалету чорного або білого кольору.


Сьогодні ринок йде від звичних стандартів, розробляючи ексклюзивні вироби у вигляді квітів, фруктів, черепів, наганів та інші предмети.


Де придбати йоржик і набори для туалету поза Києвом?

В даний час необхідну продукцію можна купити не тільки в торговій мережі, також користуючись послугами інтернет-магазину. Ексклюзивним дистриб'ютором інтернет торгівлі визнаний "Мій Дім". Каталог продукції побутових товарів від різних виробників представлений на сайті компанії.


Професійна підготовка менеджерів магазину дозволяє надати будь-яку консультацію покупцеві, ознайомити його з ціною, системою знижок, акцій та інших вигідних пропозицій. Також нададуть інформацію про умови доставки та варіанти оплати.Туалетний набір ARTEX металевий хромований 10 х 38 см
Дуже багато
283 грн.
Знижка: -6%
Туалетний набір Zambak Plastik 29 х 12.5 х 12.5 см
Туалетний набір Zambak Plastik 29 х 12.5 х 12.5 см
Дуже багато
52 грн. 49 грн.
Туалетний набір Zambak Plastik Elegant 38 х 10 х 10 см
Дуже багато
81 грн.
Туалетний набір Zambak Plastik Inci 40 х 16 х 11.5 см
Дуже багато
54 грн.
Туалетний набір Zambak Plastik Ipek 35 х 10 х 10 см
Дуже багато
43 грн.
Туалетний набір Zambak Plastik з кришкою 40 х 15 х 13.5 см
Дуже багато
53 грн.
Щітка для унітазу SPONTEX Гарнітур 10 х 39 см
Дуже багато
134 грн.
Щітка для унітазу Zambak Plastik 37 x 7 см
Дуже багато
24 грн.
Знижка: -30%
Набір туалетний PROFF металевий 9.5 х 9.5 х 26 см
Набір туалетний PROFF металевий 9.5 х 9.5 х 26 см
Закінчився
178 грн. 125 грн.
Туалетний набір PROFF Red металевий 9 х 25.5 см
Закінчився
186 грн.
Щітка для унітазу ARTEX GLACIAR з тримачем 40 х 18 х 12 см
Закінчився
851 грн.
Показано від 1 до 16 з 17 (всього сторінок: 2)