Меню
Кошик

Мішки для сміття різних розмірів

Мішки для сміття різних розмірів
Пакети для сміття Кіт Домовіт 240 л, 5 шт
Під замовлення
Бренд: Кіт Домовіт Артикул: SAVM40478
Кіт Домовіт - в господарстві хіт!«Кіт Домовіт» Пакети для сміття 240л виготовлені з якісного, міцного, непрозорого поліетилену високої щільності (LDPE), який забезпечує надійність, міцність і зручність у використанні. Фахівці бренду протестували десятки різних варіантів пакетів на те, як вони в..
45 ₴
Пакети для сміття Кіт Домовіт HDPE (суперміць) 35 л, 40 шт
Під замовлення
Бренд: Кіт Домовіт Артикул: SAVM40472
Кіт Домовіт - в господарстві хіт! «Кіт Домовіт» Пакети для сміття 35л 40шт виготовлені з високоякісного поліетилену HDPE, який забезпечує надійність, міцність і зручність у використанні. Фахівці бренду протестували десятки різних варіантів пакетів на те, як вони витримують вагу, гострі кути, наванта..
34 ₴
Пакети для сміття Кіт Домовіт HDPE 20 л, 30 шт
Під замовлення
Бренд: Кіт Домовіт Артикул: SAVM40480
Кіт Домовіт - в господарстві хіт! «Кіт Домовіт» Пакети для сміття 20л 30шт виготовлені з високоякісного поліетилену HDPE, який забезпечує надійність, міцність і зручність у використанні. Фахівці нашого бренду протестували десятки різних варіантів пакетів на те, як вони витримують вагу, гострі кути, ..
17 ₴
Пакети для сміття Кіт Домовіт HDPE 35 л, 100 шт
Під замовлення
Бренд: Кіт Домовіт Артикул: SAVM40471
Кіт Домовіт - в господарстві хіт!«Кіт Домовіт» Пакети для сміття 35л 100шт виготовлені з високоякісного поліетилену HDPE, який забезпечує надійність, міцність і зручність у використанні. Фахівці нашого бренду протестували десятки різних варіантів пакетів на те, як вони витримують вагу, гострі кути, ..
50 ₴
Пакети для сміття Кіт Домовіт HDPE 35 л, 50 шт
Під замовлення
Бренд: Кіт Домовіт Артикул: SAVM40475
Кіт Домовіт - в господарстві хіт! «Кіт Домовіт» Пакети для сміття 35л 50шт виготовлені з високоякісного поліетилену HDPE, який забезпечує надійність, міцність і зручність у використанні. Фахівці нашого бренду протестували десятки різних варіантів пакетів на те, як вони витримують вагу, гострі кути, ..
30 ₴
Пакети для сміття Кіт Домовіт LDPE (суперміцні) 120 л, 10 шт
Під замовлення
Бренд: Кіт Домовіт Артикул: SAVM40467
Кіт Домовіт - в господарстві хіт!«Кіт Домовіт» Пакети для сміття 120л виготовлені з якісного, міцного, непрозорого поліетилену високої щільності (LDPE), який забезпечує надійність, міцність і зручність у використанні. Фахівці бренду протестували десятки різних варіантів пакетів на те, як вони в..
47 ₴
Пакети для сміття Кіт Домовіт LDPE (суперміцні) 60 л, 20 шт
Під замовлення
Бренд: Кіт Домовіт Артикул: SAVM40473
Кіт Домовіт - в господарстві хіт!«Кіт Домовіт» Пакети для сміття 60 л 20 шт виготовлені з високоякісного поліетилену HDPE, який забезпечує надійність, міцність і зручність у використанні. Фахівці нашого бренду протестували десятки різних варіантів пакетів на те, як вони витримують вагу, гострі кути,..
40 ₴
Пакети для сміття Кіт Домовіт LDPE (суперміць) 160 л, 10 шт
Під замовлення
Бренд: Кіт Домовіт Артикул: SAVM40466
Кіт Домовіт - в господарстві хіт! «Кіт Домовіт» Пакети для сміття 160л виготовлені з якісного, міцного, непрозорого поліетилену високої щільності (LDPE), який забезпечує надійність, міцність і зручність у використанні. Фахівці бренду протестували десятки різних варіантів пакетів на те, як вони ..
75 ₴
Пакети для сміття Кіт Домовіт LDPE (суперміць) 240 л, 10 шт
Під замовлення
Бренд: Кіт Домовіт Артикул: SAVM40465
Кіт Домовіт - в господарстві хіт! «Кіт Домовіт» Пакети для сміття 240л виготовлені з якісного, міцного, непрозорого поліетилену високої щільності (LDPE), який забезпечує надійність, міцність і зручність у використанні. Фахівці бренду протестували десятки різних варіантів пакетів на те, як вони витри..
85 ₴
Пакети для сміття Кіт Домовіт із затяжками 60 л, 15 шт
Під замовлення
Бренд: Кіт Домовіт Артикул: SAVM40529
Кіт Домовіт - в господарстві хіт!«Кіт Домовіт» Пакети для сміття 60л 15шт виготовлені з високоякісного поліетилену HDPE щільністю 14 мкм, який забезпечує надійність, міцність і зручність у використанні. Затягування допомагаює закрити пакет, щоб не розгубити сміття по дорозі до баку. Фахівці нашого б..
35 ₴
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)