Вологопоглинаючі серветки для прибирання

Вологопоглинаючі серветки для прибирання

Вологопоглинаючі серветки для простого і швидкого прибирання кухні

Для багатьох з нас прибирання є низкою складних і не зовсім приємних дій. І немає нічого більш тяжкого, ніж думка про те, що на вихідних доведеться витратити кілька годин приводячи будинок в порядок. Не кожен може дозволити послуги клінінгової компанії, але купити якісні інструменти для прибирання (універсальні серветки в рулоні, губки, швабри) і миючі засоби може, мабуть, будь-яка сім'я.


Сучасний інвентар

Як офлайн, так і онлайн ринок переповнений різноманітними помічницями, з якими прибирання перетвориться в просте і цікаве заняття. Експерти радять нарешті відмовитися від старих методів і звернути увагу на сучасні новинки:


  • замість ганчірок зі старого одягу краще використовувати вологі серветки для прибирання будинку. Вони випускаються в різних кольорах і відрізняються універсальністю. Швидко і ефективно видаляють забруднення і вологу з будь-якої поверхні. Також ці приємні на дотик серветки не складає труднощів випрати;
  • більше ніякої дерев'яною швабри - спробуйте флаундери і моделі з системою автоматичного віджиму. Ви усвідомлюєте, наскільки швидко, але в той же час ефективно можна помити підлогу в квартирі;
  • для сухого прибирання серветки з мікрофібри;
  • ніщо не замінить ефект професійних миючих засобів. Якщо сильне забруднення не зникає за допомогою домашніх рецептів (сода, оцет, лимон і т.д.), варто розглянути покупку хорошого засобу для чищення.


Де купувати, якщо Ви не в Києві?

Все для дому, у тому числі вологі серветки для прибирання можна купити в інтернеті. Це набагато вигідніше і зручніше, адже можна замовити засіб для прибирання і навіть отримати його, не виходячи з дому. Зробити все це можна в інтернет-магазині "Мій Дім", який продає товари для дому. Заходьте на офіційний сайт компанії m-d.ua, щоб замовляти інструменти для прибирання та інші витратні матеріали за низькими цінами.Лідер продажу!
Серветки вологопоглинаючі Spontex TOPTEX 3 шт
Серветки вологопоглинаючі Spontex TOPTEX 3 шт
Дуже багато
41 грн.
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)