Меню
Кошик

Розхідні матеріали: губки, мішки для сміття, рукавички

Розхідні матеріали: губки, мішки для сміття, рукавички
Модель: S00731
Губка для миття посуду поролонова BIGMAX, 5шт. Особливо зручна для посуду великих розмiрiв. Рiзнi по твердостi поверхнi.Розмір: 15*5*10 см..
147 ₴
Бренд: Spontex Модель: S70026
Губка для миття посуду 5шт.MEGA MAX. Дуже мiцнi, легко спiнять миючий засiб. З рiзними по твердостi поверхнями. Виготовлено з паралону. Розмір 1 шт - 110*70*36,5 мм..
52 ₴
Бренд: Кіт Домовіт Модель: SAVM40478
Кіт Домовіт - в господарстві хіт!«Кіт Домовіт» Пакети для сміття 240л виготовлені з якісного, міцного, непрозорого поліетилену високої щільності (LDPE), який забезпечує надійність, міцність і зручність у використанні. Фахівці бренду протестували десятки різних варіантів пакетів на те, як вони в..
45 ₴
Бренд: Кіт Домовіт Модель: SAVM40472
Кіт Домовіт - в господарстві хіт!«Кіт Домовіт» Пакети для сміття 35л 40шт виготовлені з високоякісного поліетилену HDPE, який забезпечує надійність, міцність і зручність у використанні.Фахівці нашого бренду протестували десятки різних варіантів пакетів на те, як вони витримують вагу, гострі кути, на..
34 ₴
Бренд: Кіт Домовіт Модель: SAVM40480
Кіт Домовіт - в господарстві хіт!«Кіт Домовіт» Пакети для сміття 20л 30шт виготовлені з високоякісного поліетилену HDPE, який забезпечує надійність, міцність і зручність у використанні.Фахівці нашого бренду протестували десятки різних варіантів пакетів на те, як вони витримують вагу, гострі кути, на..
17 ₴
Бренд: Кіт Домовіт Модель: SAVM40471
Кіт Домовіт - в господарстві хіт!«Кіт Домовіт» Пакети для сміття 35л 100шт виготовлені з високоякісного поліетилену HDPE, який забезпечує надійність, міцність і зручність у використанні. Фахівці нашого бренду протестували десятки різних варіантів пакетів на те, як вони витримують вагу, гострі кути, ..
50 ₴
Бренд: Кіт Домовіт Модель: SAVM40475
Кіт Домовіт - в господарстві хіт!«Кіт Домовіт» Пакети для сміття 35л 50шт виготовлені з високоякісного поліетилену HDPE, який забезпечує надійність, міцність і зручність у використанні.Фахівці нашого бренду протестували десятки різних варіантів пакетів на те, як вони витримують вагу, гострі кути, на..
30 ₴
Бренд: Кіт Домовіт Модель: SAVM40467
Кіт Домовіт - в господарстві хіт!«Кіт Домовіт» Пакети для сміття 120л виготовлені з якісного, міцного, непрозорого поліетилену високої щільності (LDPE), який забезпечує надійність, міцність і зручність у використанні. Фахівці бренду протестували десятки різних варіантів пакетів на те, як вони в..
47 ₴
Бренд: Кіт Домовіт Модель: SAVM40473
Кіт Домовіт - в господарстві хіт!«Кіт Домовіт» Пакети для сміття 60 л 20 шт виготовлені з високоякісного поліетилену HDPE, який забезпечує надійність, міцність і зручність у використанні. Фахівці нашого бренду протестували десятки різних варіантів пакетів на те, як вони витримують вагу, гострі кути,..
40 ₴
Бренд: Кіт Домовіт Модель: SAVM40466
Кіт Домовіт - в господарстві хіт!«Кіт Домовіт» Пакети для сміття 160л виготовлені з якісного, міцного, непрозорого поліетилену високої щільності (LDPE), який забезпечує надійність, міцність і зручність у використанні. Фахівці бренду протестували десятки різних варіантів пакетів на те, як вони в..
75 ₴
Бренд: Кіт Домовіт Модель: SAVM40465
Кіт Домовіт - в господарстві хіт!«Кіт Домовіт» Пакети для сміття 240л виготовлені з якісного, міцного, непрозорого поліетилену високої щільності (LDPE), який забезпечує надійність, міцність і зручність у використанні. Фахівці бренду протестували десятки різних варіантів пакетів на те, як вони витрим..
85 ₴
Бренд: Кіт Домовіт Модель: SAVM40529
Кіт Домовіт - в господарстві хіт!«Кіт Домовіт» Пакети для сміття 60л 15шт виготовлені з високоякісного поліетилену HDPE щільністю 14 мкм, який забезпечує надійність, міцність і зручність у використанні. Затягування допомагаює закрити пакет, щоб не розгубити сміття по дорозі до баку. Фахівці нашого б..
35 ₴
Показано з 1 по 12 із 13 (2 сторінок)