Вікномийки

Вікномийки

Вікномийки - що це?

Миття вікон - досить проблемна домашня робота. Основні труднощі пов'язані з тим, що існує досить багато важкодоступних місць, які так просто не вдасться вимити за допомогою звичайної техніки або ганчірки. В рази це завдання ускладнюється для жителів верхніх поверхів. Виробники сучасних пристосувань для будинку пропонують всілякі товари, здатні полегшити це завдання, зробивши миття вікон більш легким. Головне - правильно вибрати необхідні прилади.


Які бувають прилади для миття вікон?

Зовні окномойки багатьом можуть здатися схожими зі звичайними швабрами. На ділі відмінностей все ж безліч. До характерних особливостей слід віднести:

  • широку миючу поверхню, яка найчастіше являє собою губку з поролону;
  • тонку ручку. Вона повинна бути міцною, але при цьому чим менше діаметр - тим краще;
  • поворотну робочу частину. Це дозволяє легко промити куточки скла і важкодоступні місця;
  • можливість фіксації губки (вона знімна).


Сам власник виконаний з міцної пластмаси. Вибрати окномойки можливо по довжині ручки, розміром миючої поверхні, бренду або виставивши ціновий діапазон. Також можна навіть підібрати окномойки за кольором, щоб вона була приємна оку господині чи господаря будинку.


Переваги окномойки від "Мій Дім"

Скребок для миття вікон має цілий ряд переваг, завдяки яким ці пристосування для будинку стали останнім часом настільки популярними:


  • низька ціна;
  • гарна якість матеріалів і надійний механізм;
  • простота використання;
  • зручність;
  • за допомогою окномойки легко можна дістати зовнішнє скло, навіть живучи на верхніх поверхах без ризику для життя і здоров'я;
  • поворотні губки дозволяють промити навіть важкодоступні місця.


На вартість окномойки залежить від того, з якого вони зроблені матеріалу і які розміри. В цілому - це досить бюджетне пристосування для будинку, яке істотно полегшує життя будь-якої господині.


Найкраще відразу взяти кілька (різного розміру, з різною довжиною ручки), щоб потім можна було використовувати відповідну, в залежності від того, яку частину вікна потрібно вимити.


Де краще замовляти, якщо Ви не у Києві?

Обираючи, де найкраще купити окномойки в Києві і інших містах України, звернути увагу в першу чергу варто на наш магазин m-d.ua. Тут кожен знайде все для будинку, що особливо зручно, адже не потрібно витрачати багато часу на пошук різних товарів на сайтах, в магазинах - все можна купити в одному місці.


Товари для дому, представлені в нашому магазині, повністю відповідають стандартам якості, а також виконані з безпечних для здоров'я матеріалів. Величезний вибір представлених домашніх товарів дозволить кожному вибрати саме те, що йому підійде.


Обслуговується магазином не тільки Київ - доставка можлива по всій Україні. Купити товар можна, не виходячи з дому - просто замовивши по каталогу. Якщо раптом виникнуть якісь труднощі з вибором або формуванням замовлення - можна просто звернутися на нашу гарячу лінію і сформувати замовлення в телефонному режимі.Вікномийка APEX на дерев'яній ручці з губкою з поролону 25 х 60 см
Закінчився
172 грн.
Вікномийка Zambak Plastik з губкою з поролону 22 x 27 см
Закінчився
63 грн.
Вікномийка Мій Дім з телескопічним тримачем 78-120 см
Закінчився
108 грн.
Вікномийка Мій Дім з телескопічним тримачем мікрофібра 30 x 70-120 см
Закінчився
187 грн.
Показано від 1 до 15 з 15 (всього сторінок: 1)