Меню
Кошик

Товари для прибирання всього дому

Товари для прибирання всього дому
Бренд: APEX Артикул: A20656
Выкномийка з телескопічним тримачем і гумовою насадкою для видалення розводів. Робоча поверхня зроблена з мікрофібри.Довжина робочої поверхні: 25 смЛегка, підходить для миття вікон, плитки, машини, меблів, дзеркал. Ефективна без застосування миючих засобів...
317 ₴
Вікномийка Apex з блоком з мікрофібри і телескопічним тримачем 27 x 75-150 см
Знято з виробництва
Бренд: APEX Артикул: A20383
Скребок для вікон з блоком із мікрофібри. Робоча поверхня з мікрофібри обертається, забезпечуючи чудову ефективність. Є фіксатор для зміни нахилу миючої частини скребка. Гумова насадка відмінно видаляє розводи. Застосування миючих засобів необов'язкове.Довжина телескопічної ручки в розкладеному вигл..
446 ₴
Вікномийка Zambak Plastik з губкою з поролону 22 x 27 см
Знято з виробництва
Бренд: Zambak Plastik Артикул: ZP84068
Вікномийка з губкою з поролону. Виготовлена з міцного високоякісного пластику з гумовим краєм для видалення води. Дозволяє швидко і ефективно видалити забруднення. Добре вбирає вологу.Розмір:ширина 22 см;довжина ручки 27 см;висота очищуючої основи 5 см.Країна походження: Туреччина...
63 ₴
Бренд: Мій Дім Артикул: SY09651
Вікномийка з телескопічним тримачем та гумовою накладкою. Кут нахилу насадки змінюється вліво-право, вверх-вниз. Регулюється фіксатором, який дозволяє мити важкодоступні поверхні.Розмір:довжина насадки 27 см;довжина рукоятки у складеному вигляді 79 см;довжина вікномийки в розкладеному вигляді 120 см..
128 ₴
Бренд: Мій Дім Артикул: SY09652
Вікномийка з телескопічним тримачем та гумовою накладкою. Кут нахилу насадки - 360 градусів. Регулюється фіксатором, що дозволяє мити важкодоступні поверхні.Розмір:довжина насадки 30 см;довжина рукоятки в складеному вигляді 98 см;у розкладеному - 145 см.Матеріал: алюміній, поліпропілен, мікрофібра, ..
192 ₴
Вікномийка Мій Дім з губкою з поролону і телескопічним тримачем 20 х 45-70 см
Під замовлення
Бренд: Мій Дім Артикул: AH08170
Вікна, як і будь-що в нашій квартирі, потребують особливого догляду. Але правильне та ефективне миття скла вимагає не лише професіоналізму, а і якісних миючих засобів та інструментів. Наш інтернет-магазин пропонує вашій увазі зручну вікномийку з губкою з поролону і телескопічним тримачем, яка перетв..
87 ₴
Бренд: Мій Дім Артикул: SY09653
Вікномийка з телескопічним тримачем та гумовою накладкою.Особлива телескопічна система і довга ручка полегшують миття вікон. Завдяки пружині насадка згинається в різні боки, збільшуючи рухомість вікномийки. Процес прибирання стає легким і приємним, а головне - безпечним!Розмір вікномийки: ..
182 ₴
Бренд: Мій Дім Артикул: SY09646
Вікномийка з телескопічним тримачем та гумовою накладкою від інтернет-магазину m-d.ua. Інвентар для прибирання дозволяє швидко й ефективно усувати забруднення різної складності.Основа вікномийки оснащена губкою та скребком з іншого боку, який призначений для видалення залишків води. В каталозі можна..
40 ₴
Бренд: Мій Дім Артикул: SY09647
Вікномийка з телескопічним тримачем та гумовою накладкою. Дозволяє швидко й ефективно видаляти забруднення на вікнах, скляних виробах та дзеркалі. За допомогою телескопічної ручки (з регульованою довжиною від 58 до 90 см) можна вимити найвіддаленіші зони вікна.Розмір вікномийки: 21 х 58-90 см.Матері..
55 ₴
Бренд: Мій Дім Артикул: SY09649
Вікномийка з телескопічним тримачем та гумовою накладкою. Кут нахилу насадки регулюється вліво-право. Є фіксатор, що дозволяє мити важкодоступні поверхні.Розмір:довжина насадки 25 см;довжина рукоятки в складеному вигляді 78 см;довжина вікномийки в розкладеному вигляді 110 см.Матеріал: фарбований мет..
81 ₴
Бренд: Мій Дім Артикул: SY09645
Вікномийка з телескопічним тримачем та гумовою накладкою. Кут нахилу насадки регулюється вліво-право та вниз-вгору. Є фіксатор, який дозволяє мити важкодоступні поверхні.Розмір:довжина насадки 28 см;довжина рукоятки в складеному вигляді 86 см;довжина вікномийки в розкладеному вигляді 124 см.Матеріал..
107 ₴
Показано з 1 по 12 із 138 (12 сторінок)