Меню
Кошик

Товари для прибирання: миючі засоби та інвентар

Товари для прибирання: миючі засоби та інвентар
Бренд: Мій ДімАртикул: AH09919
Якщо ви з тих відповідальних людей, які регулярно проводять вологе прибирання у себе вдома, то напевне помітили, що навіть сучасні швабри стають непридатними швидше заявленого виробником терміну. Причиною цього може стати занадто інтенсивне використання інструменту, порушення елементарних правил екс..
34 ₴
Бренд: Мій ДімАртикул: SY09646
Вікномийка з телескопічним тримачем та гумовою накладкою від інтернет-магазину m-d.ua. Інвентар для прибирання дозволяє швидко й ефективно усувати забруднення різної складності.Основа вікномийки оснащена губкою та скребком з іншого боку, який призначений для видалення залишків води. В каталозі можна..
40 ₴
Бренд: Мій ДімАртикул: SY09647
Вікномийка з телескопічним тримачем та гумовою накладкою. Дозволяє швидко й ефективно видаляти забруднення на вікнах, скляних виробах та дзеркалі. За допомогою телескопічної ручки (з регульованою довжиною від 58 до 90 см) можна вимити найвіддаленіші зони вікна.Розмір вікномийки: 21 х 58-90 см.Матері..
55 ₴
Бренд: Мій ДімАртикул: AH09920
Запаска для швабри “Локшина” виготовлена на основі мікрофібри, матеріалу, який використовується для виготовлення ганчірок та губок для прибирання. Тканина синтетичного походження стане справжнім порятунком для квартир, де мешкають домашні тварини, особливо у періоди загострення випадання шерсті улюб..
47 ₴
Артикул: EK09586
Рано чи пізно всі матеріальні речі псуються, незалежно від того, наскільки сильно ми їх бережемо. Інструменти для прибирання використовуються досить інтенсивно. Тому, якщо ручка вашої швабри покрилася іржею чи зламалася під час миття підлоги, не поспішайте до магазину за новою. З метою розв'язати пр..
35 ₴
Бренд: Zambak PlastikАртикул: ZP84045
Щітка для чищення Zambak Plastik має бути в кожної господині. Її обирають, у першу чергу, за універсальність: щітка призначена для чищення і килимів, і плитки, і сантехніки.Розмір щітки: 14 * 5.5 * 7.5 см.В каталозі доступні до замовлення схожі щітки для миття посуду, але зручніші для цього - вони м..
28 ₴
Бренд: Мій ДімАртикул: SY09649
Вікномийка з телескопічним тримачем та гумовою накладкою. Кут нахилу насадки регулюється вліво-право. Є фіксатор, що дозволяє мити важкодоступні поверхні.Розмір:довжина насадки 25 см;довжина рукоятки в складеному вигляді 78 см;довжина вікномийки в розкладеному вигляді 110 см.Матеріал: фарбований мет..
81 ₴
Артикул: AH09911
Змінна насадка - розумний вихід із ситуації, якщо попередній моп втратив форму або зіпсувався через інтенсивну та деколи неправильну експлуатацію. Щоб запобігти додатковим витратам, виробники пропонують купити бавовняну запаску для мотузкової швабри.Велика кількість швабр такого типу вимагає руч..
47 ₴
Бренд: Мій ДімАртикул: SY09645
Вікномийка з телескопічним тримачем та гумовою накладкою. Кут нахилу насадки регулюється вліво-право та вниз-вгору. Є фіксатор, який дозволяє мити важкодоступні поверхні.Розмір:довжина насадки 28 см;довжина рукоятки в складеному вигляді 86 см;довжина вікномийки в розкладеному вигляді 124 см.Матеріал..
107 ₴
Бренд: Мій ДімАртикул: SY09771
Набір для прибирання: совок + щітка для підмітання. Незамінний атрибут для якісного прибирання.Матеріал: сталь, пластик Розмір: ширина щітки 30 см, висота ручки 90 см...
205 ₴
Бренд: Мій ДімАртикул: SY09648
Вікномийка з телескопічним тримачем та гумовою накладкою. Кут нахилу насадки 180 градусів. Регулюється фіксатором, що дозволяє мити важкодоступні поверхні. Матеріал: фарбований метал, поліпропілен, поролон, гума.Розмір:довжина насадки 28 см;довжина рукоятки у складеному в..
102 ₴
Бренд: APEXАртикул: A11705
Базові інструменти для прибирання приміщення та вуличної території мають бути в кожному будинку. "Мій Дім" пропонує вам якісний комплект зі щітки з довгою хромованою ручкою і совка від надійного виробника ТМ APEX. Інструменти набору скріплені між собою, що дозволяє компактно зберігати комплект.П..
342 ₴
Показано з 1 по 12 із 214 (18 сторінок)