Швидкий та ефективний спосіб прибрати шерсть хатніх улюбленців: ТОП 5 товарів для дому

Хатнього улюбленця завести легко: підібрати на вулиці, взяти з притулку або ж купити в зоомагазині. Багато хто зупиняється за крок до своєї мрії через любов до чистоти. Забудьте про стереотип, що з появою кішки все в квартирі йде шкереберть. Насправді ж, при своєчасному догляді та з правильними інструментами для прибирання, ваша оселя залишиться такою ж чистою та привабливою. І сьогодні ми розкажемо, як тримати дім в чистоті та як швидко видалити шерсть тварин.

Як позбутися від шерсті кішки в квартирі?

Не має значення, який у вас кіт - з короткою чи довгою шерстю. Пух залишає за собою будь-яка тварина, якщо це не лисий сфінкс, звичайно. Найбільше господарі страждають від великої кількості сміття вдома, коли в кота період линяння.

3 важливі поради:

 1. Якщо ваш улюбленець інтенсивно линяє круглий рік, зверніться до ветеринара. Це може бути ознакою захворювання.

 2. Проблему може вирішити спеціалізований корм проти випадіння волосся.

 3. Коли кіт тільки починає линяти, спеціалісти радять помити його з використанням спеціального бальзаму. Після цього варто добре вичесати тварину.

Які купити інструменти для прибирання, якщо вдома живе кіт?

 • Якісний пилосос + насадка для видалення шерсті

Особливої уваги потребують килими, м’які меблі та зони, де любить проводити час кішка. Не забудьте почистити дряпку для кігтів. З цим впорається пилосос зі спеціальною насадкою, жорстка щітка або валик для чистки одягу.

Краще звичайного пилососу може бути тільки робот-пилосос, адже він робить всю роботу за вас. Більше того - він наведе порядок, поки вас немає вдома. Деякі моделі робота-пилососа можуть навіть помити підлогу. Щоденне сухе та вологе прибирання значно зменшить кількість шерсті та пилу вдома.

Але професіоналом у прибиранні вам допоможе стати тільки пароочисник. Інструмент не тільки видаляє шерсть, а й дезінфікує поверхню, усуває неприємні запахи. Тому якщо кошенятко ще не привчилося до лотку та забруднює квартиру, пароочисник допоможе розв’язати багато проблем. Він ефективний без миючих засобів, адже гарячий струм справляється з будь-якою проблемою без побутової хімії.

 • Швабра з мікрофіброю

Флаундер на основі мікрофібри однаково добре справляється із сухим та вологим прибиранням. При такій обробці підлоги пил не піднімається у повітря, як це буває при підмітанні віником.

Радимо не застосовувати миючі засоби з агресивним складом, адже тварини, діти та алергіки надто чутливі до хімії. Вихід із ситуації - органічні засоби, які безпечні для наших пухнастих друзів. Вони теж досить ефективні в боротьбі із забрудненнями.

 • Щітка

Найбільше шерсті збирається на килимі. Щоб його очистити, використовуйте вологу щітку із жорсткими ворсинками або ж губку.

Досить лише поглянути на одяг, щоб зрозуміти, чи є в цієї людини пухнастий улюбленець. Навіть якщо ви не дозволяєте своєму котику сидіти в шафі та спати на речах, від шерсті не сховатися. Щоб позбутися неохайного вигляду, придбайте валик для чищення одягу. Спіральний валик із захисним ковпачком зручно переносити в сумці.

 • Інструменти для вичісування шерсті

Використовуйте гумову рукавичку з пухирцями або класичну пуходерку. Це чудова профілактика випадіння шерсті, яка допоможе підтримувати порядок вдома.

Вчимося правильно та вчасно прибирати лоток

Якщо лоток став джерелом неприємного запаху, то на це є 4 причини:

 1. Несвоєчасне очищення туалету.

 2. Непідходящий пісок (зокрема це стосується дешевих варіантів). Один з найкращих варіантів - це антибактеріальний грудкуючий наповнювач. Він потребує повної заміни всього раз на місяць, але двічі на день лоток потрібно очищати за допомогою щітки. Звичайні наповнювачі треба змінювати раз на декілька днів.

 3. Старий пластиковий лоток теж може виділяти неприємний запах навіть після миття та дезінфекції.

 4. Неприємний запах може сигналізувати про захворювання тварини. Виключіть попередні 3 причини та перевірте результат.

Як часто потрібно прибирати вдома, якщо з вами живе кіт?

Найкраще рішення проблеми - це своєчасна профілактика. Пам’ятайте, що велика кількість шерсті у квартирі може спровокувати алергію та навіть привести до бронхіальної астми. Тому не варто відкладати прибирання на потім.

 • Якщо в кімнатах гладка підлога, очищайте її 2-3 рази на тиждень. Щітка із совком та зручна швабра стануть у нагоді. Так, шерсть не буде розноситися по всій квартирі.

 • Якщо у вашій оселі підлога вкрита килимами, вам пощастило трохи більше. Шерсть тварин залишається на доріжці і не поширюється по оселі. Проте під час генерального прибирання вам доведеться добре попрацювати руками, щоб позбутися всього волосся


201 25.05.2021
Связанные товары