Вішалки для брюк і спідниць

Вішалки для брюк і спідниць

Дерев'яні вішалки з прищіпками для брюк та спідниць

Дерев'яні плечики для штанів і спідниць виготовлені з обробленої деревини. Стандартно їх відшліфовують і покривають лаком, щоб в них не потрапляла волога. Також це прибирає задирки, завдяки чому тканина не псується.


Які бувають дерев'яні вішалки для спідниць і брюк?

Хороші брюки можуть швидко прийти в непридатність, якщо за ними неправильно доглядати. Шви витягуються, на колошах з'являються вм'ятини від затискачів, а на місці згину утворюються сліди від перекладин.

Довгі спідниці з тонкого матеріалу рвуться. Відриваються бісеринки на тканини, а мережива чіпляються за інший одяг. Якщо немає спеціальної вішалки, ці речі взагалі можуть зісковзувати на дно шафи, причому в процесі цієї подорожі нерідко на тканині з'являються зачіпки і дірочки. А ось правильно підібрані плечики для брюк та спідниць дозволяють уникнути цих неприємностей.


Класифікація

Існує кілька найбільш відомих моделей брючних та спідничних вішалок:


  • вішалки-затискачі;
  • плечики зі спеціальними зажимами за принципом кліпс;
  • вішалки-поперечини, в т.ч. багаторівневі;
  • трансформери.


Деякі конструкції обладнані спеціальними пом'якшуючими вкладками і покриті антиковзаючими речовинами. Вони мінімізують шанси псування одягу.


Переваги та недоліки основних моделей

Вішак-зажим

Це конструкція, що складається з двох дерев'яних планок, які посередині стягнуті металевою пружиною. Вона дозволяє штанів розгладжуватися під власною вагою, не утворюючи розтяжок і складок, але підходить тільки для речей з тонких тканин.


Плічика з кліпсами

Підходять практично для будь-яких штанів і спідниць. Це можливо за рахунок пересуваються кліпс, тобто можна регулювати довжину пояса. Але при цьому така вішалка може швидко прийти в непридатність. Якщо м'які насадки на кліпсах відірвалися, то зубчики починають пошкоджувати тканину. Кліпси зроблені з металу зі спеціальним напиленням, яке перешкоджає утворенню корозії (іржі).


Вішак-перекладина з дерева

Такий виріб обробляється спеціальним антиковзаючим покриттям. Це дуже зручна вішалка, оскільки на плечі можна повісити піджак, а на перекладину - штани.


Трансформери

Це цікаві моделі, але іноді вони сприяють утворенню складок на одязі через скупченість речей. Хоча вони допомагають економити місце в гардеробі.


Гачки на всіх дерев'яних вішалках можуть вільно повертатися на всі боки. Це дозволяє компактно розмістити ці конструкції в шафі.


Все для дому в інтернеті: магазин "Мій Дім"

Це український інтернет-магазин домашніх товарів. Тут можна купити найрізноманітніші вироби, які стануть в нагоді в кожній квартирі, в т.ч. і вішалки. Періодично на сайті бувають розпродажі, що дозволяє придбати окремі категорії товарів для будинку за зниженими цінами.


Як економно купувати у Києві або своєму місті?

Щоб оформити замовлення, буде достатньо клікнути на вподобану модель з головного каталогу, після чого перейти в корзину. Магазин розглядає готівкову і безготівкову оплату. Вартість доставки залежить від обсягу замовлення і місця проживання покупця. В окремих випадках доставка може бути навіть безкоштовною.



Вішалка для брюк Мій Дім 25 x 2.2 см
Дуже багато
46 грн.
Вішалка для брюк Мій Дім металева 26 х 2.6 см
Дуже багато
47 грн.
Вішалка для брюк VILAND 25 х 2.2 см
Закінчився
57 грн.
Вішалка для брюк VILAND 30 х 3.2 см
Закінчився
59 грн.
Вішалка для брюк VILAND 35 х 3.2 см
Закінчився
62 грн.
Вішалка для спідниць і брюк Мій Дім металева з прищіпками 30 см
Закінчився
21 грн.
Вішалка для спідниць і брюк металева з прищіпками 28 см
Закінчився
20 грн.
Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)