Меню
Кошик

Свічки для затишку та приємного аромату

Свічки для затишку та приємного аромату
Свічка ORNER A walk in the flower garden 450 г
Під замовлення
Бренд: ORNER Артикул: ORN0530
Виходь босоніж на балкон і вмощуйся на кріслі дивитися захід сонця. Аромат теплого літнього вечора змішається з ароматом садових квітів, що лунає зі свічки з квітучою назвою A walk in the flower garden. Заплющуй очі та вдихай…Деталі:Ароматні ноти: літній квітковий сад / бутони півоній / свіжоскошена..
279 ₴
Свічка ORNER Magic night 450 г
Під замовлення
Бренд: ORNER Артикул: ORN0666
Найкращий спосіб зануритись у затишний вечір — запалити свічку Magic night. Її солодкий, терпкуватий та злегка інтригуючий аромат наче обіймає і подарує тобі особливий настрій навіть у звичайний день! Деталі:Нотки аромату: вишукані солодкуваті / шляхетний тютюн / бризки шампанськогоНатуральні ф..
279 ₴
Свічка ORNER Make a wish Grey 450 г
Під замовлення
Бренд: ORNER Артикул: ORN0531
Серія особливих свічок в неперевершеному свічнику з рельєфним написом. Запалений вогник здійснює всі загадані бажання. Можливо, комусь і потрібно задмухати свічку на торті, щоб все збулося, але ми вигадати свій власний спосіб здійснення бажань — свічку Make a wish…Деталі:Ароматні ноти: витончені сол..
299 ₴
Свічка ORNER Make a wish Purple 450 г
Під замовлення
Бренд: ORNER Артикул: ORN0532
Серія особливих свічок в неперевершеному свічнику з рельєфним написом. Запалений вогник здійснює всі загадані бажання. Можливо, комусь і потрібно задмухати свічку на торті, щоб все збулося, але ми вигадали свій власний спосіб здійснення бажань — свічку Make a wish…Деталі:Ароматні ноти: літній квітко..
299 ₴
Свічка ORNER Postcard from vacation 450 г
Під замовлення
Бренд: ORNER Артикул: ORN0527
З відпустки ми привозимо спогади і фотографії, а в пам’яті довго-довго живуть ароматні флешбеки. Океан і спокій живуть в квартирі в балійських пахучих паличках, а маленькі вулиці Парижу залітають через вікно ароматом свіжих круасанів. А яку ароматну листівку згадуватимеш ти, запаливши свічку Postcar..
279 ₴
Свічка ORNER Window to the ocean 450 г
Під замовлення
Бренд: ORNER Артикул: ORN0528
Вы когда-нибудь слышали океан? Прикасались к его волнам ? Если у вас уже было первое знакомство с океаном — он с вами навсегда. Свеча Window to the ocean создана для всех влюбленных в океан — это ваше маленькое окно к воспоминаниям и мечтам.Детали:Нотки аромата: океан / морской бриз / свежесть с лег..
279 ₴
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)