Посуд для сервірування столу

Посуд для сервірування столу

Сервірувальний посуд

Посуд для сервірування столу - це те, що повинно бути в кожному будинку. З давніх-давен вона не тільки купувалася самими господарями будинку. Красиву сервірувальний посуд було прийнято дарувати на новосілля та інші важливі свята. 


У кожному будинку повинна бути не тільки красива і стильна, але і повсякденна сервірувальний посуд. Ось чому так важливо правильно вибрати такі важливі предмети побуту з категорії»Все для дому". Посуд для сервірування столу в магазині" Мій Дім " можна знайти всіляку: від простої практичної повсякденної до вишуканої для особливих випадків. 


Скільки коштує сервірувальний посуд?

Ціна на прилади для сервірування столу на сайті теж приємно порадує: предмети на кожен день можна придбати за більш ніж доступною вартістю. Посуд для сервірування столу відправляється по всій Україні. Тому, перебуваючи в будь-якому місті, можна оформити замовлення. Сервірувальний посуд по Києву також може бути доставлена кур'єром магазину.


Критерії вибору сервировочной посуду

Стильний посуд для сервірування столу повинна бути в кожному будинку. При цьому тут дуже важлива різноманітність, адже на кожен випадок потрібно мати окрему:


  • на кожен день підійде проста з дешевих матеріалів, біла або з невеликим візерунком. Чим нижче на неї буде ціна - тим краще;
  • для особливих випадків потрібно підготувати цікаві сервізи сервірувального посуду. Це може бути кришталь, чисто-біла або з легкими розводами. Купити сервірувальний посуд для таких випадків краще подорожче;
  • практичний. Маються на увазі тарілки, миски, які можна використовувати для підігріву їжі в мікрохвильовій печі, подачі на стіл страв, запарювання каш. Такий посуд не повинна бути дорогою. Головне-функціональність.


Не варто забувати і про столове приладдя. Ложки, виделки, ножі – все це раніше було не прийнято дарувати, тому потрібно подбати про те, щоб купити гарний посуд для сервірування столу самостійно. Принцип вибору тут буде таким же: будуть потрібні столові прилади на кожен день і для особливих урочистостей.


Найкраще місце для покупки

Для тих, хто шукає, де краще купити сервірувальний посуд в Україні, інтернет-магазин "Мій Дім" - просто ідеальне місце. Тут кожен зуміє знайти все для сервірування столу та інші товари для дому, які можливо купити за доступними цінами. В інтернет-магазині сервірувальних приладів кожен зуміє знайти товар на будь-який смак і гаманець: від простих предметів на кожен день до вишуканих сервізів. 


Територія обслуговування-вся Україна. У місті Київ можлива кур'єрська доставка. Таким же чином можна замовити і інші домашні товари. Для цього замовлення формується на сайті, після чого зв'язуються менеджери для уточнення деталей. Якщо є якісь питання, то можна відразу зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті, і сформувати замовлення після уточнення деталей, що цікавлять.Глечик пластиковий PROFF без кришки 1.75 л
Дуже багато
25 грн.
Знижка: -10%
Глечик пластиковий PROFF з кришкою 1.8 л
Глечик пластиковий PROFF з кришкою 1.8 л
Дуже багато
110 грн. 99 грн.
Келих Алеана 0.5 л
Дуже багато
19 грн.
Килимок сервірувальний Emu 33 х 45 см темний шоколад
Дуже багато
689 грн.
Килимок сервірувальний Emu 33 х 45 см вугільно-чорний
Дуже багато
689 грн.
Килимок сервірувальний Emu 33 х 45 см синьо-сірий
Дуже багато
689 грн.
Килимок сервірувальний Gator 33 х 45 см синьо-сірий
Дуже багато
689 грн.
Килимок сервірувальний Gator 33 х 45 см темний шоколад
Дуже багато
689 грн.
Килимок сервірувальний LAV 31 х 42 см вишня
Дуже багато
285 грн.
Килимок сервірувальний LAV 31 х 42 см капучино
Дуже багато
285 грн.
Килимок сервірувальний LAV 31 х 42 см чорний
Дуже багато
285 грн.
Килимок сервірувальний LAV 31 х 42 см шоколад
Дуже багато
285 грн.
Килимок сервірувальний Мій Дім 30 х 45 см бежевий жаккард
Дуже багато
33 грн.
Килимок сервірувальний Мій Дім 30 х 45 см зелено-салатовий
Дуже багато
34 грн.
Килимок сервірувальний Мій Дім 30 х 45 см коричневий
Дуже багато
35 грн.
Килимок сервірувальний Мій Дім 30 х 45 см лавандове поле
Дуже багато
17 грн.
Показано від 1 до 16 з 64 (всього сторінок: 4)