Чохли для прасувальних дошок

Чохли для прасувальних дошок

Чохли для прасувальної дошки: краса, затишок і гігієна

Великий асортимент забарвлень чохлів дозволить гармонійно «вписати» прасувальну дошку в будь-який інтер'єр. Знімні чохли зручні ще й тим, що їх в будь-який момент можна замінити чохлом іншого кольору і випрати. А прання знімною поверхні дошки просто необхідна: від цього залежить як зовнішній вигляд дошки, так і гігієна під час обробки тканини.


Новий чохол для прасувальної дошки - це справжній порятунок, якщо ваше покриття втратило вигляд або зносилося. Вдало замінить брудну або пропалену тканину, непридатну до використання.


З чого зроблений чохол для прасувальної дошки?

  • бавовняна тканина;
  • синтетична;
  • з використанням спеціальних матеріалів.


Існує і універсальне покриття для прасувальної дошки, яке можна підігнати під будь-який розмір. Такі чохли можна придбати оптом, вони оснащуються спеціальними утяжками. Внутрішня частина може мати різну товщину: можна підібрати вироби товщиною від 2 до 4 сантиметрів.


Різновиди чохлів

Існують різні чохли для прасувальних дощок, серед яких виділяють:

  • З металевою ниткою. Такі вироби дозволяють прасувати білизну одночасно з двох сторін. Справа в тому, що металеві нитки нагріваються, сприяючи розгладженню білизни з іншого боку. Такі вироби мають різні забарвлення, тому чохол можна вибрати на свій смак.
  • Антипригарні. Цей варіант можна купити, якщо хочете підвищити якість прасування. На такому чохлі одяг не пригорає. Також на ній не залишаються коричневі або жовті плями.
  • З тканини з тефлоном. Також виключає пригорання, прилипання синтетики до праски. Надає ефект двосторонньої прасування. Відрізняється стійкістю до загоряння. Якщо залишити праску ввімкненою, чохол не запалиться. Але краще не ризикувати!


Подрукавникі та чохли

При прасуванні речей ми дуже часто стикаємося з ситуацією, коли складно випрасувати рукав, манжету або кишеню. Для таких цілей існує подрукавнік - така собі міні-прасувальна дошка, яка покликана полегшити долю домогосподарки. Також для приємною і якісної прасування на дошці слід періодично міняти чохол.Чохол для прасувальної дошки Мій Дім 110 х 34 см
Дуже багато
206 грн.
Чохол для прасувальної дошки Мій Дім 120 х 38 см
Дуже багато
212 грн.
Чохол для прасувальної дошки Мій Дім 120 х 45 см
Дуже багато
250 грн.
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)