Підлогові сушки для білизни

Підлогові сушки для білизни

Сушки для підлоги: які варіанти є?

Прибирання в будинку буде набагато більш швидкого та комфортного зі спеціальними пристосуваннями і інструментами. Це стосується і сушки попраних речей - зараз вже не вішають мотузки на балконах, коли є можливість поставити зручну складну підлогову сушку у квартирі. Тим більше, що на даний момент можна підібрати варіанти виробів на будь-який смак.


Настінні сушки

Дані вироби відрізняються компактністю, але не витримують великих навантажень. Існують і стельові сушки. Більшість моделей зручно складаються і не захаращують простір.


Для батареї

Мабуть, найшвидший спосіб висушити вологу білизну - це розмістити його на батареї. Але даний метод може негативно позначитися на стані одягу. Улюблені речі можуть деформуватися, втратити колір і забруднитися, якщо у вашій квартирі встановлені старі батареї. Що робити в такій ситуації? Вас врятує сушарка для білизни, яка фіксується до батареї.

Одяг, розміщена на такий сушінні, не стикається з поверхнею батареї, але швидко висихає завдяки теплому повітрю.


Підлогова сушилка для одягу

Це універсальний варіант для сушіння будь-яких речей. Надійно розміщується на підлозі завдяки складаний ніжці або іншою технологією. Поверхня для сушіння вологої білизни може становити більше 10 метрів, якого достатньо для розміщення всіх речей.


Вони виробляються з додатковими «крилами» з боків. Різняться за типом постановки ніжок, навхрест або ж класичні, але вони будуть стійкі в будь-який варіації. Представлені моделі від різних виробників, які мають відмінності за габаритами і за плануванням вироби.


Як правило, для підлоги сушка в складеному вигляді легко розміщується в коморі або ховається за шафу або диван.


Переваги підлогових сушарок для білизни та одягу:

  • Універсальність. Підходять для установки в будь-якому місці, не вимагають кріплень, можуть складатися при необхідності.
  • Міцність і довговічність. Виконані зі сталевих конструкцій, сушарки для білизни розраховані на сушку верхнього одягу та постільних речей.
  • Унікальне покриття перекладин. За допомогою покриття досягається антикорозійний ефект. При багаторазовому використанні поперечини не іржавіють і не залишають слідів на одязі.


Замовляючи інвентар для комфортного проживання або наповнення своєї торгової точки, зверніть свою увагу на інтернет-магазин "Мій Дім". Тут представлені найрізноманітніші варіанти і моделі підлогових сушарок за кращими оптовими цінами в Києві.


Як замовити, якщо Ви не в Києві?

Перед тим як замовити підлогову розкладну сушарку для білизни, необхідно визначитися з максимально допустимими для Вашого приміщення розмірами. Після цього підберіть сушилку необхідної модифікації.


Проблеми з вибором? Менеджери інтернет-магазину "Мій Дім" вже готові вислухати всі побажання і допомогти купити виріб, який на 100% підійде вашим вимогам.Сушарка для білизни Мій Дім Laura 18 м
Дуже багато
688 грн.
Сушарка для білизни Мій Дім Victoria 18 м
Дуже багато
454 грн.
Сушарка для білизни Artex Guru 18 м
Закінчився
596 грн.
Сушарка для білизни Artex Guru 18 м сіра
Закінчився
552 грн.
Сушарка для білизни GIMI ALIANTE COLOR 20 м
Закінчився
1703 грн.
Сушарка для білизни GIMI MODULAR 4, 40 м
Закінчився
1624 грн.
Сушарка для білизни GIMI RIALTO STILL 18 м
Закінчився
1228 грн.
Сушарка для білизни GIMI SLIM 2, 22 м
Закінчився
719 грн.
Сушарка для білизни GIMI VIP 4, 40 м
Закінчився
1386 грн.
Сушарка для білизни Мій Дім Bella 18 м
Закінчився
425 грн.
Сушарка для білизни складана DINAMIK 20 м
Закінчився
2164 грн.
Сушарка для білизни складана GIMI JOLLY SUPER 18 м
Закінчився
720 грн.
Сушарка для білизни складана GIMI TOP 20 м
Закінчився
614 грн.
Сушарка для білизни складана GIMI Zaffiro 20 м
Закінчився
1261 грн.
Сушарка для білизни на ванну GIMI ALABLOCK 10 м
Закінчився
627 грн.
Показано від 1 до 15 з 15 (всього сторінок: 1)