Меню
Кошик

Блог - Мій Дім RSS Feed

11 Sep Ревізія шафи: де і як правильно зберігати сезонний одяг?
0 31
Це питання хвилює нас як мінімум двічі на рік - весною і восени, коли приходить час звільняти полиці гардеробу для теплих або холодних речей. Від того, куди ми покладемо речі, залежить їх стан. Саме т..
29 Aug Плануєте купити електричну зубну щітку? Дізнайтеся, чи підходить Вам інноваційний девайс
0 45
На здоров'я зубів та ясен впливають три ключові фактори: генетика, стан внутрішніх органів, зокрема шлунково-кишкового тракту, та якість щоденної гігієни. Проте, відповідно до наукового дослідження, у..
27 Aug Як купити вішалку, яка точно задовольнить усі потреби: особливості матеріалу та моделі
0 51
Щоб улюблений одяг залишився в чудовому стані максимально довго, ми обережно носимо його і притримуємося всіх правил прання та прасування. Але всі спроби будуть марними, якщо ми неправильно зберігаємо..
20 Aug Ефективне миття вікон: найкращі інструменти та корисні поради
0 19
Всі ми, заходячи до будинку, свідомо чи підсвідомо оцінюємо чистоту та порядок у кімнатах. Брудні, заплямовані вікна з розводами можуть зіпсувати враження про господиню, тому варто регулярно підтримув..
16 Aug Все про органічні миючі засоби: плюси та мінуси, альтернатива й ефективність
0 34
Наразі ми спостерігаємо підвищену зацікавленість споживачів у продуктах натурального походження. Лише час покаже, чи це тимчасова мода на екологічний спосіб життя, чи вимушені кроки людства до збереже..
12 Aug Перевірте себе: тест на ТОП-5 помилок під час прибирання
0 76
Прибирання займає все більше часу та зусиль? Сильні миючі засоби не допомагають боротися із забрудненнями? Пил на полицях осідає все швидше? Саме час перевірити, що Ви робите не так. У цій статті опис..
09 Aug Куди подівся Viland або які зміни приніс ребрендинг
Anastasiia 0 73
За 10 років інтернет-магазин “Viland” зарекомендував себе як надійний бренд, який забезпечує своїх клієнтів якісними товарами за вигідною ціною. З часом традиції ведення онлайн-бізнесу змінюються, що ..
07 Aug 4 моделі найкращих швабр для миття підлоги
Anastasiia 0 77
Існують люди, які всім серцем люблять прибирати, але більшість з нас відкладає цей складний процес на потім. А чи існує інший підхід? Насправді, у даному питанні важливим є те, що саме Ви використовує..
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)