5 простих кроків до правильної організації простору в квартирі

Втомилися кожні вихідні проводити генеральне прибирання, а потім спостерігати, як безлад знову оселяється в кімнатах? Вам необхідна правильна організація простору в квартирі, яка дозволить жити в просторій, практичній та затишній оселі без зайвого мотлоху. У цій статті ми ділимося ідеями раціонального зберігання речей вдома та детально відповідаємо на питання “з чого почати організацію простору?”

Секрети організації простору вдома: 5 легких етапів

1. Міцна мотивація - це вже пів справи

Натхнення і бажання надзвичайно важливі, коли потрібно привести квартиру до ладу. Збережіть фото інтер'єрів, які припали вам до душі, знайдіть цікаві ідеї організації зберігання речей.

“Магічне прибирання” - це книга, яка змінила свідомість тисячі людей по всьому світові. Її написала Марі Кондо - справжня майстриня з організації простору та його розвантаження від непотрібних речей. Її поради мотивують, надихають та назавжди трансформують ставлення до предметів, які нас оточують.

2. Ретельно все сплануйте

Не варто відчайдушно перевертати квартиру догори дриґом. Експерти рекомендують починати з “гарячих точок” - горизонтальних зон, де постійно панує безлад. У кожному будинку вони різні, але найбільш розповсюдженими є:

 • робочий стіл;

 • поличка при вході у квартиру;

 • шафа;

 • підвіконня;

 • тумба біля ліжка тощо.

На розвантаження кожної гарячої точки варто виділити певну кількість часу. Дотримуйтесь плану і старайтеся не відхилятися від встановленого графіка.

3. Не бійтеся викидати речі

Нам притаманна звичка накопичувати речі та робити спонтанні покупки. А от чогось позбутися - завдання не з легких. Якщо ви хочете правильно організовувати простір та жити в доглянутому будинкові, доведеться навчитися викидати непотрібний мотлох.

Як пропонує Марі Кондо, кожна річ має пройти випробування питанням “чи приносить вона мені радість?” Після завершення ревізії переходьте до наступного етапу організації простору.

4. Креативний етап сортування

Як організувати зберігання речей так, щоб вдома завжди було чисто і затишно? Секрет у тому, що кожна річ має зберігатися на своєму місці, куди ви маєте її повертати після використання. Зберіть предмети, згрупуйте їх та створіть категорії:

 • косметика;

 • аксесуари;

 • інструменти;

 • канцелярія;

 • книги;

 • інші дрібниці, тощо.

Кожна категорія має зберігатися в одному місці. Це може бути поличка в шафі, висувний ящик, органайзер, кофр і т.д. Усе це можна придбати в нашому інтернет-магазині. Завітайте до категорії “Шафа-гардероб”, де ви знайдете безліч товарів за низькими цінами.

5. Попередження безладу

Погодьтеся, після генерального прибирання так не хочеться, щоб у будинку знову був розгардіяш. Правильна організація простору у квартирі - це система, якій потрібно слідувати завжди. Не забувайте повертати речі на свої місця, періодично розвантажувати хот-споти та, звичайно ж, уникати спонтанних покупок.

Крім цього, покращуйте вже існуючу систему: шукайте свіжі ідеї організації будинку, виправляйте свої помилки та прагніть до більш комфортного життя.

Прості ідеї для правильної організації шафи

75-80% відсотків людей не дотримуються порядку в шафі. Причиною цього є велика кількість одягу, який не вміщується на полицях, а також відсутність ідей щодо його організації.

Як зберігати речі? Лайфхаки

Чохли для одягу

Чохли захищають предмети гардеробу від бруду, пилу і сторонніх запахів. Врятують, коли потрібно перевезти костюм або сукню.

Органайзери для дрібниць

Існують різні моделі, які підходять для зберігання білизни, аксесуарів, взуття тощо.

Багатоярусні плічка

Така вішалка дозволяє розміщувати декілька плічок водночас. Фіксується на перекладині та економить місце в шафі.

Вакуумні пакети

У вакуумних пакетах зберігають одяг, хоча існують і збільшені моделі, у яких вміщуються ковдри, подушки та верхній одяг. Об'єм речі зменшується в декілька разів, що дозволяє значно економити простір у маленьких квартирах.

Якщо тема зберігання одягу цікавить вас, читайте інші статті в блозі, зокрема про ідеї зберігання сезонного одягу.


260 01.06.2021
Связанные товары